Mint arról korábban beszámoltunk, a brazil labdarúgó-válogatott Kamerun elleni felkészülési mérkőzésén megsérült Neymar, akit a 8. percben le is kellett cserélni. A találkozót követően a PSG sztárja a közösségi oldalain üzent az érte aggódóknak.
„Köszönöm mindenkinek az üzeneteket, a jókívánságokat. Nem súlyos a sérülés” – írta Neymar a legutóbbi posztjában.„Köszönöm mindenkinek az üzeneteket, a jókívánságokat. Nem súlyos a sérülés” – írta Neymar a legutóbbi posztjában.
Mindez azt jelenti, hogy a támadó valószínűleg pályára léphet a jövő szerdán rendezendő sorsdöntő BL-meccsen a Liverpool ellen.
A PSG másik klasszisa, Kylian Mbappé a franciák meccsén sérült meg, az ő állapotáról egyelőre nincs friss információ.
Legfrissebb hírek

Újra összeállhat a Messi, Suárez, Neymar trió
Minden más foci
2025.10.12. 12:17
Ezek is érdekelhetik