nemzetisport.hu 2016.09.29 23:44

Pénteki sportműsor: pályán Gulácsiék, Fradi–Újpest a jégen

Nem eseménytelen péntek vár a sport szerelmeseire: lesz angol, spanyol, francia és német bajnoki is, utóbbin Gulácsi Péter és Kalmár Zsolt csapata, az RB Leipzig is pályára lép. U17-es válogatottunk Dánia ellen selejtez, közben pedig zajlik az U17-es világbajnokság is. A jégkorong Mol Ligában összecsap a Fradi és az Újpest, de lesz még Formula–1-es szabadedzés, Babos Tímea páros meccse és úszó-vk is.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ

21.00: Everton–Crystal Palace (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ

20.30: RB Leipzig–Augsburg (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ

20.45: Real Sociedad–Betis

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ

20.45: Rennes–Guingamp (Tv: DIGI Sport1)

SKÓCIA
20.40: Motherwell–Hearts (Tv: DIGI Sport2)

U17-ES EB-SELEJTEZŐ
7. CSOPORT, 2. FORDULÓ

16.00, Telki: Magyarország–Dánia

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG
13.45: Venezuela–Németország (Tv: Eurosport1)
18.45: Jordánia–Spanyolország (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

ASZTALITENISZ
19.00: Női Bajnokok Ligája, A csoport: TTC Berlin Eastside (német)-Postás SE

FORMULA–1
7.55: Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

AUTÓSPORT
szombat, 4.25: GP3, Malajziai Nagydíj, 1. futam, Sepang (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
MOL LIGA
17.30: Ferencváros–Újpest (Tv: M4 Sport)
17.30: Corona Brasov (román)–Dunarea Galati (román)
18.30: Dunaújvárosi Acélbikák–HK Beograd (szerb)
18.30: Fehérvári Titánok–Debrecen
EBEL
19.15: Graz 99ers (osztrák)-Fehérvár AV19 19.15

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00: Cegléd–Eger SBS Eszterházy
18.00: Grundfos-Tatabánya–Vác
18.00: Balatonfüred–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
19.30: VBW CEKK CEGLÉD–Aluinvent DVTK Miskolc

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Fino Kaposvár–PTE-PEAC C-DOKI

TENISZ
8.00: ATP-torna, 1. negyeddöntő, Csengdu (Tv: Sport2)
9.30: WTA-torna, elődöntő, Vuhan (Tv: DIGI Sport1)
10.00: ATP-torna, 2. negyeddöntő, Csengdu (Tv: Sport2)
13.00: WTA-torna, elődöntő, Vuhan (Tv: DIGI Sport1)
11.00: páros, negyeddöntő, Babos, Svedova (magyar, kazah, 6.)–Sania Mirza, Barbora Strycová (indiai, cseh, 3.)

ÚSZÁS
13.00: világkupaverseny, Peking (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BL-SELEJTEZŐ, B-CSOPORT, 1. NAP

19.00: A-Híd OSC-Újbuda-ZP Barendrecht (holland)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.25 23:16:18

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

NS-VÉLEMÉNY. „Az eredményességre szerződött edző vállrándításában nem fedezhető fel a felelősségvállalás.”

2017.09.25 19:05:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A rengeteg problémától sújtott régióban a labdarúgás pontos fokmérője a társadalmi problémáknak.

2017.09.25 08:15:35

Minden más foci nemzetisport.hu

A magyar női kézilabda-válogatott Koszovó ellen vív Európa-bajnoki selejtezőt.

2017.09.25 08:14:23

Minden más foci nemzetisport.hu

Műkorcsolyázóink és gyorskorcsolyázóink is megkezdik az olimpiai kvalifikációs versenyt.

2017.09.25 08:13:05

Minden más foci nemzetisport.hu

Mérkőzést rendeznek a francia, a német és a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságokban.