nemzetisport.hu 2016.01.22 00:13 Frissítve: 2016.01.22 17:30

Pénteki sportműsor: az aranyért játszanak a női pólósok

A magyar női vízilabda-válogatott pénteken az Európa-bajnoki győzelemért csobban medencébe: a mieink ellenfele a belgrádi kontinensviadal fináléjában Hollandia lesz, amelytől négy góllal kikapott a csoportkör első fordulójában, ám most adott az esély a visszavágásra és a riói kvóta megszerzésére! A férfi kéziválogatott megkezdi középdöntős szereplését a lengyelországi Eb-n, az aktuális ellenfél Németország. A labdarúgó Bundesligában máris „kitavaszodik”: a bajnokság második felének első meccsén a Bayern München Hamburgba látogat. Íme, a pénteki sportmenü!

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
11.00, Ikarus-pálya (zárt kapus): MTK–Budaörs
16.00, Spanyolország: Hopej China Fortune (kínai)–Puskás Akadémia

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ

20.30: Hamburg–Bayern München (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ

20.30: Sporting Gijón–Real Sociedad

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ

20.30: Rennes–Gazélec Ajaccio (Tv: DIGI Sport1)

SKÓCIA
24. FORDULÓ
20.45: Aberdeen–Dundee (Tv: DIGI Sport3)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
NŐI TORNA, ÉREMCSATÁK
18.45: Bronzmérkőzés, Spanyolország–Olaszország
20.15: Döntő, MAGYARORSZÁG–Hollandia (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI HELYOSZTÓK
12.00: a 11. helyért Horvátország-Törökország
13.30: a 9. helyért: Portugália-Szerbia
15.45: a 7. helyért: Németország-Franciaország
17.15: az 5. helyért: Oroszország-Görögország

FÉRFI TORNA, HELYOSZTÓK
9.00: a 15. helyért: Málta-Törökország
10.30: a 13. helyért: Szlovákia-Grúzia

FÉRFI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, II. CSOPORT (WROCLAW)
01. 22. Svédország–Oroszország
20.30 (Tv: Sport2)
01. 22. Németország–MAGYARORSZÁG 18.15 (Tv: M4 Sport)

TENISZ
7.00: Australian Open, 5. nap, Melbourne (Tv: Eurosport1)
9.00: Australian Open, 5. nap, Melbourne (Tv: Eurosport2)
szombat, 1.00: Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

KOSÁRLABDA
10.30: a 2017-es férfi Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása (München)
17.55: Euroliga, Himki–Bamberg (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Euroliga, Crvena zvezda–Unicaja Málaga (Tv: DIGI Sport2)
18.55: Euroliga, Darüssafaka Dogus–Fenerbahce (Tv: DIGI Sport3)

JÉGKORONG
18.00: Mol Liga, UTE–Corona Brasov (román)
18.00: Mol Liga, Debrecen–Fehérvár AV19
18.15: Mol Liga, Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (román)
19.15: EBEL, középszakasz, Fehérvár AV19–Graz 99ers (osztrák)

TÉLI SPORTOK
11.30: Alpesi sí, világkupa, férfiak, szuper óriás-műlesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport2)
14.30: Sílövészet, világkupa, férfiak, sprint, Antholz (Tv: Eurosport1)
16.30: Alpesi sí, világkupa, férfiak, szuperkombináció, lesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
17.45: Síugrás, világkupa, Zakopane (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ASZTALITENISZ
9.00: World Tour-verseny, Budapest (Tüskecsarnok) – selejtezők és főtáblás mérkőzések

FUTSAL
21.00: felkészülési mérkőzés, Magyarország–Libanon

RÖPLABDA
18.00: női NB I, TFSE–Albrecht MVSC MVSI
18.30: női NB I, Jászberényi RK–MTK-Budapest

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
7.00: Európa-bajnokság, Szocsi, selejtezők, férfi és női 500, 1000 és 1500 m

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.08.13 09:43:17

Minden más foci nemzetisport.hu

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2016. Na jó, ez tényleg bulváros cím, mert senki. „Kínai OL”, Bordeaux, Monaco, Marseille: azért futnak még.

2016.08.09 19:31:46

Minden más foci nemzetisport.hu

A Sevilla már kezében érezhette az európai Szuperkupát, amikor Ramos egyenlített, majd Carvajal a 119. percben eldöntötte a találkozót.