NL, D-divízió: Andorra pontot szerzett, élre törtek a fehéroroszok

2018.11.15. 22:40
Ötödik mérkőzésén is nyeretlen maradt, de harmadszor játszott döntetlent (ezúttal Grúziával) az andorrai válogatott a labdarúgó Nemzetek Ligája D-divíziójában. Az 2. csoportban a fehéroroszok 2–0-ra győztek Luxemburgban, és átvették a vezetést a riválistól, míg San Marino a 77. percig döntetlenre állt, végül kikapott Moldovától.

Grúzia már négy mérkőzés után kiharcolta a feljutást az 1. csoportból, így Andorrában izgulnia sem kellett annyira, pláne, hogy Giorgi Csakvetadze révén már a 9. percben megszerezte a vezetést, 1–0.Giorgi Csakvetadze révén már a 9. percben megszerezte a vezetést, 1–0.

A 63. percben váratlanul egyenlítettek a hazaiak: Cristian Martínez balról, éles szögből végzett el szabadrúgást, azonban beadás helyett a bal felső sarokba bombázott 1–1.

A 2. csoportban Fehéroroszország idegenben nyert csoportrangadót a luxemburgiak ellen (mindkét gólt a BATE középpályása, Sztanyiszlav Dragun szerezte), így továbbra is veretlen, és kétpontos előnnyel a vezetést is átvette.