MLS: Sallóiék nyertek, bejutottak a legjobb 16 közé
Sallói Dániel csapata, a Sporting Kansas City 2–0-ra legyőzte a Real Salt Lake-et az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) Disney Worldben zajló csoportkörének harmadik fordulójában, ezzel biztossá tette a továbbjutását a torna második szakaszába, a legjobb 16 közé.
A magyar támadó a 84. percben állt be, így a Sporting második találatánál – amelyet a 86. percben Gerso szerzett – már a pályán volt.
Az SKC hat pontot szerzett a három csoportmérkőzésén, és jelenleg vezeti a D jelű kvartettet, de a Minnesota United még visszaelőzheti, ha csütörtök hajnalban legyőzi a Colorado Rapids együttesét – ám Sallóiék az első kettőből már nem szorulhatnak ki, vagyis készülhetnek az MLS is Back (magyarul: az MLS visszatér) elnevezésű nyári torna egyenes kieséses szakaszára.
MLS
CSOPORTKÖR, D-CSOPORT, 3. FORDULÓ
Real Salt Lake–Sporting Kansas City 0–2
Sporting KC: Sallói Dániel a 84. percben állt be.
Legfrissebb hírek

Timo Werner az MLS-ben folytatja – hivatalos
Minden más foci
2026.01.29. 18:14

Lionel Messi: K.rva fura vagyok
Minden más foci
2026.01.07. 19:32

Sallói Dániel: Immár Amerika az otthonom!
Képes Sport
2025.12.29. 10:28
Ezek is érdekelhetik





