MLS: a Chicago teszteli a volt Videoton-játékost
Arturo Álvarez is elutazott az első számú észak-amerikai profi labdarúgóligában, az MLS-ben szereplő Chicago Fire floridai edzőtáborába.
A klub közleménye szerint a salvadori válogatott játékost tesztelik, esetleges szerződtetéséről később döntenek.
Arturo Álvarez tavaly nyáron távozott a Videotontól, azóta nincs csapata.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33
Ezek is érdekelhetik







