Macedón Kupa: a Renova a Rabotnicski ellen először nyert trófeát

2012.05.02. 17:58
Az FK Renova labdarúgócsapata nyerte meg a Macedón Kupát, miután a sorozat mai döntőjében két góllal jobbnak bizonyult a Rabotnicskinál.

A találkozó elején a Renova szerzett vezetést, a fordulást követően nem sokkal azonban egyenlített a Rabotnicski. A Renova 13 perc elteltével ismét előnyhöz jutott, amely már ki is tartott a lefújásig, sőt a túlóra perceiben biztossá is tette a sikerét.

A két együttes közül a Rabotnicski múltja a veretesebb, de a mostani szezonban mindkét gárda a középmezőnyhöz tartozott. A Rabotnicski negyedszer jutott be a honi kupasorozat fináléjába, az első kettőt sikerrel vívta meg (2008, 2009), legutóbb viszont (2010) kikapott, szintén minimális különbséggel. Az egyszeres bajnok Renova először játszhatott kupadöntőt, rögtön meg is nyerte.

LABDARÚGÁS – MACEDÓN KUPA
DÖNTŐ
Rabotnicski–FK Renova 1–3 (Manevszki 52., ill. M. Bajrami 12., Simovszki 65., Gafuri 92.)