Ligue 1: Lang-gól a PSG elleni meccsen, de a rossz kapuba talált be – VIDEÓ!

2016.09.20. 21:24
Lang Ádám figyeli a rajta megpattanó labda útját (Fotó: AFP)
Pechesen kezdődött Lang Ádám bajnoki bemutatkozása a Dijonban. A magyar válogatott játékos öngólt vétett a PSG ellen, csapata pedig háromgólos vereséget szenvedett a párizsi csapat otthonában.

A Videotonból az átigazolási szezon utolsó napján megszerzett magyar válogatott védő már a szombati, Metz elleni bajnokin (0–0) ott volt a keretben, de akkor még elmaradt a debütálása. A PSG ellen viszont a kezdőben kapott lehetőséget Lang, és már a 15. percben a középpontba került, amikor keresztezett Maxwell beadásánál, de sajnos a labda a melléről Baptiste Reynet kapus fölött saját csapatának hálójába pattant.

Lang láthatóan nem tört meg a góltól, a későbbiekben többször jól avatkozott játékba. A Dijonnak viszont nem volt esélye a pontszerzésre, a PSG még a szünet előtt Edinson Cavani révén megduplázta előnyét, majd a második félidőben Lucas Moura is betalált.

Győzelmével a fővárosi együttes feljött a tabella élére, a Dijon hat mérkőzés után 1–1–4-es mérleggel a 18. helyen áll a húszcsapatos francia élvonal tabelláján.