Ligue 1: „tizenegyespárbaj”, a Marseille kikapott az újonctól is!

2015.09.27. 15:54
Tovább botladozik a Marseille. A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 8. fordulójában 2–1-es vereséget szenvedett Míchel együttese, méghozzá az újonc Angerstől.

Felemás idénykezdeten van túl a Marseille, bár hét bajnoki alatt már nyert 6–0-ra és 4–1-re is meccset a csapat, a kék-fehérek csupán a tabella 14. helyén szerénykedtek.

És ha ez nem lett volna elég, jött az újabb csapás: az újonc Angers a 38. percben büntetőhöz jutott és Thomas Mangani találatával bevette Mandanda kapuját.

Aztán jött az újabb hideg zuhany, a 70. percben Romain Thomas megduplázta együttese előnyét.

A végén egy büntetővel kozmetikázni tudott az eredményen a Marseille Michy Batshuayi segítségével, de ez már nem sokat ért: az újonc 2–1-re legyűrte a Marseille-t és ezzel a sikerrel feljött a tabella 5. helyére.

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
8. FORDULÓ

Marseille–Angers 1–2 (Batshuayi 78. – 11-esből, ill. Mangani 38. – 11-esből, Thomas 70.)