Ligue 1: súlyosan megsérült a Rennes csatára

2017.09.24. 17:13
Nem sikerült megtartania harmadik helyét a Saint-Étienne csapatának a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1), a 7. fordulóban hazai pályán csupán 2–2-es döntetlent játszott a Rennes ellen. A vendégek szenegáli válogatott szélsőjének, Ismaila Sarrnak a hírek szerint részlegesen elszakadt az Achilles-ina.

A 19 éves szenegáli játékos a nyáron 17 millió euróért érkezett a Metztől, eddig egy gólt és két gólpasszt jegyzett. Ezúttal mindössze 31 perc jutott neki: Kévin Théophile-Catherine szabálytalansága után hosszasan ápolták, majd Achilles-ín-szakadás gyanújával kórházba szállították.

FRANCIA LIGUE 1, 7. FORDULÓ
Saint-Étienne–Rennes 2–2
(Gabriel Silva 45+2., Bamba 70. – 11-esből, ill. Bourigeaud 41., Hazri 53. – 11-esből)
Strasbourg–Nantes 1–2 (Nuno Da Costa 10., ill. Thomasson 13., Dubois 24.)
Marseille–Toulouse 2–0 (Thauvin 32., Ocampos 61.)

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK

Montpellier–Paris Saint-Germain 0–0
Bordeaux–Guingamp 3–1 (Kamano 31., A. Mendy 75., Jonathan Cafu 92., ill. Salibur 46.)
Caen–Amiens 1–0 (Santini 54. – 11-esből)
Lyon–Dijon 3–3 (Fekir 20., Aouar 60., M. Díaz 63. – 11-esből, ill. Szliti 23. – 11-esből, Xeka 52., Yamberé 65.)
Metz–Troyes 0–1 (Grandsir 90.)