Ligue 1: Jelen a Lille-be, Mouhamadou Dabo a Lyonba igazolt

2011.08.30. 20:23
Címkék
A francia labdarúgó-bajnokság élvonalának címvédője, a Lille egyéves szerződést kötött Ireneusz Jelennel. A 30 éves lengyel csatárnak – aki szabadon igazolható volt, miután lejárt a szerződése az Auxerre-nél – nem igazán ment a legutóbbi idényben (csak 5 gólt lőtt a Ligue 1-ben), az azt megelőző két szezonban viszont egyaránt 14 bajnoki találatig j

Az Olympique Lyon eközben bejelentette, hogy megszerezte a Sevillától Mouhamadou Dabót, aki négy évre írt alá. A 24 éves szenegáli születésű védőért 1 millió eurót fizetett az OL, de további 800 ezer euró ütheti a sevillaiak markát a korábbi Saint-Etienne-játékos teljesítményétől függően.

A Lyon tájékoztatása szerint a védelem mindkét szélén bevethető Dabo érkezése után a jobbhátvéd Lamine Gassama valószínűleg távozik a klubtól.

Legfrissebb hírek

Megsérült a Napoli középpályása, nem lesz ott a vb-n

Foci vb 2026
7 perce

Désiré Doué: Ez őrület, őrület!

Bajnokok Ligája
21 perce

Az UEFA-nál Vitinha lett a budapesti BL-döntő legjobbja

Bajnokok Ligája
27 perce

Tíz év után újra tizenegyesekkel dőlt el a BL-döntő, Budapesten szétlövéssel védte meg címét a PSG!

Bajnokok Ligája
1 órája

A korábban Sinnert búcsúztató Cerúndolo hatórás csatát nyert meg

Tenisz
1 órája

Szabalenka továbbjutott, a címvédő Gauff kiesett a Roland Garroson

Tenisz
1 órája

Mare Nostrum: Barcelonában is megnyerte Zombori Gábor a 400 méter vegyes úszás döntőjét

Úszás
1 órája

Gyorsasági kamion Eb: Kiss-duplával kezdődött a szezon

Egyéb autó-motor
2 órája
Ezek is érdekelhetik