nemzetisport.hu 2019.03.15 22:59 Frissítve: 2019.03.15 23:07

Ligue 1: már messze a fekete széria, újra nyert a Monaco

A brazil Carlos Vinícius 90. percben lőtt góljával a Monaco 1–0-ra győzött a BL-részvételre hajtó Lille vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 29. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

A monacói Carlos Vinícius a győztes gól után (Fotó: AFP)

A hercegségbeliek immár hét kör óta veretlenek (négy győzelem, három döntetlen), és ebben a hét fordulóban annyi pontot szereztek, mint a megelőző 22 bajnoki meccsükön összesen…

A MONACO GYŐZTES GÓLJA

A másik pénteki találkozón Wylan Cyprien szabadrúgásával sokáig vezetett a Nice, ám a 88. percben Firmin Mubele egy kavarodás után közelről egyenlített, így a Toulouse hazavitt egy pontot (1–1).

Angers–Amiens
20.00: Caen–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Paris Saint-Germain–Marseille (Tv: Digi Sport2)

Minden más foci nemzetisport.hu

Csehül álltak: az angolok a Wembley-ben öt gólt vágtak a borzalmasan védekező vendégeknek.