Ligue 1: egy pontot ért a St.-Étienne első perces gólja

2018.10.26. 22:51
Pontosan 34 másodperc kellett a Saint-Étienne-nek a vezetés megszerzéséhez az újonc Nimes otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában, a hajrában azonban a hazai együttes megmentett egy pontot.

Mathieu Debuchy beadása után már az első percben előnybe került a Saint-Étienne, a középen érkező Remy Cabella bólintott hat méterről a Nimes kapujába (0–1).Remy Cabella bólintott hat méterről a Nimes kapujába (0–1).

A második félidőben Rasid Aliui kapott remek kiugratást Umut Bozoktól, majd 10 méterről kilőtte a bal alsó sarkot, ezzel 1–1-re mentve a mérkőzést.

A Saint-Étienne a hajrában közel járt a győztes gól megszerzéséhez, de a 93. percben Cabella hiába próbálta szemfülesen átemelni a kissé kinn álló Paul Bernardonit, a Nimes kapusa nagy sprint után, ujjheggyel szögletre tudta tolni a hálóba tartó labdát.