Ligue 1: a Lyon két góllal győzött a kiesőjelölt otthonában

2020.02.21. 23:08
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójában a Nice hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Bresttel, míg a Lyon idegenben 2–0-ra nyert a Metz ellen.

A Nice hiába lőtt tíz perc alatt két gólt, és vezetett 2–0-ra, a vendég Brest gyorsan ledolgozta hátrányát – a félidő előtt összejött a szépítés, majd az 53. percben a volt Bayern-védő, Dante öngóljával már ikszre állt a meccs. Innen már nem is változott az eredmény, a vége 2–2.Nice hiába lőtt tíz perc alatt két gólt, és vezetett 2–0-ra, a vendég Brest gyorsan ledolgozta hátrányát – a félidő előtt összejött a szépítés, majd az 53. percben a volt Bayern-védő, Dante öngóljával már ikszre állt a meccs. Innen már nem is változott az eredmény, a vége 2–2.

A Lyonnak nem jelentett gondot a Metz – az első félidő végén Moussa Dembélé volt eredményes tizenegyesből, majd a találkozó legvégén Houssem Aouar biztosította be a győzelmet a vendégeknek.