Légiósok: Feczesin cseréje gólt szerzett, de ez is kevés volt

2017.04.01. 11:34
Feczesin Róbert csapata, a Csonnam Dragons hazai pályán 3–1-re kikapott a Pohang Steelerstől a dél-koreai labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában, ezzel továbbra is pont nélkül áll – egyedüliként a tizenkettes mezőnyben.

A magyar támadó a 68. percig volt a pályán – ekkor 0–2 volt az állás. Bár a helyére beálló Li Szul Csan három perccel később szépített, a Csonnam Dragons nem sokkal később emberhátrányba is került, amit az ellenfél a 90. percben kihasznált, így negyedik bajnokiját is elveszítette Feczesin csapata.