Labdarúgás: bojkottra szólít fel a DAC-szurkolók csoportja

MTI MTIMTI MTI
2010.03.23. 13:28
Címkék
A dunaszerdahelyi DAC labdarúgócsapatának három szurkolói csoportja az elmúlt hónapok gyenge eredményei miatt bojkottálni fogja a csapat soron következő hazai mérkőzéseit - írta a Bumm.sk szlovákiai magyar hírportál kedden.

A Yellow Blue Supporters, a Felvidéki Harcosok és a Wallace Army szurkolói csoportok közleményükben leszögezik, eddig mindig kitartottak az együttes mellett, „de a Nagyszombat elleni gyalázatos vereség, a játékosok Kassa elleni lélektelen játéka, a csapatszellem abszolút hiánya és a szívtelen játék kényszerített rá minket erre a számunkra nehéz lépésre".

„Egyúttal szeretnénk felhívni a vezetőség figyelmét is arra, hogy amíg nem látunk érdemleges változást a csapat teljesítményében, nem kívánunk sem nézőként, sem szurkolóként részt venni a következő hazai mérkőzéseken! Aki egyetért a bojkottal, csatlakozzon a három szurkolói csoporthoz!" – szólította fel a többi drukkert a sárga-kékek három szurkolói csoportja.

A DAC eddig mind a négy tavaszi mérkőzését elveszítette, a nagyszombati Spartaktól 7–0-s, kiütéses vereséget szenvedett. Jelenleg a 10. helyen áll a szlovákiai Corgon ligában a csallóközi klub, és egyetlen ponttal előzi meg az utolsó előtti Dubnicát. Legközelebb szerdán fogadja a hetedik helyezett rózsahegyieket.

Legfrissebb hírek

Ibrahimovicnál egyértelmű, ki a vb fő esélyese

Foci vb 2026
11 perce

„Különleges érzés” – a meccs legjobbjának megválasztott Mahrez az első vb-góljáról

Foci vb 2026
14 perce

Mindkét kapitány örül, hogy nem 0–0, hanem 3–3 lett az algériai–osztrák csata

Foci vb 2026
33 perce

Vb 2026: Afrika a nagy nyertese, Ázsia a legnagyobb vesztese a 48 csapatos csoportkörnek

Foci vb 2026
37 perce

A Honvéd villogott a hibátlan FTC mellett – vízilabda-idényértékelő

Vízilabda
50 perce

Asztalitenisz: András Csaba bravúros győzelem után főtáblás az amerikai Grand Smash-en

Egyéb egyéni
1 órája

Pongó Máté: Vissza kell hoznunk a szurkolókat az egerszegi csarnokba!

Kosárlabda
1 órája

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik