nemzetisport.hu 2019.10.14 23:50 Frissítve: 2019.10.15 23:57

Keddi sportműsor: Eb-selejtező olaszokkal, spanyolokkal

U19-es labdarúgó-válogatottunk Eb-selejtezőt, az U21-es felkészülési mérkőzést vív kedden. Európa a felnőtt Eb-selejtezők utolsó októberi játéknapjára figyel (pályán többek között a spanyolok és az olaszok), míg Ázsiában folytatódnak a világbajnoki selejtezők. Idehaza a Veszprém férfi és az FTC női kézilabdázói bajnoki mérkőzést játszanak, a Vasas női röplabdázóira BL-selejtező vár, Babos Tímea pedig a moszkvai WTA-tornán ragad ütőt. Íme, a keddi sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
20.00
(Győr-Gyirmót): Kazahsztán U19–MAGYARORSZÁG U19 (Tv: M4 Sport)
20.00 (Győr): Grúzia–Horvátország

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
18.00:
Szlovénia U21–MAGYARORSZÁG U21 (Tv: M4 Sport)

EB-SELEJTEZŐK
8. FORDULÓ
D-CSOPORT
20.45:
Gibraltár–Grúzia
20.45: Svájc–Írország
F-CSOPORT
20.45:
Feröer–Málta
20.45: Románia–Norvégia
20.45: Svédország–Spanyolország (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20.45:
Izrael–Lettország
J-CSOPORT
18.00:
Finnország–Örményország (Tv: Sport1)
20.45: Görögország–Bosznia-Hercegovina
20.45: Liechtenstein–Olaszország (Tv: Sport2)

VB-SELEJTEZŐ
ÁZSIA
, 2. SZAKASZ
A-CSOPORT
13.30:
Fülöp-szigetek–Kína
14.00: Guam–Szíria
B-CSOPORT
13.10:
Tajvan–Ausztrália
18.00: Jordánia–Nepál
C-CSOPORT
13.30:
Kambodzsa–Irak
18.30: Bahrein–Irán
D-CSOPORT
13.45:
Szingapúr–Üzbegisztán
16.00: Palesztina–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
15.30:
India–Banglades
18.30: Katar–Omán
F-CSOPORT
10.00:
Mongólia–Kirgizisztán
14.00: Tádzsikisztán–Japán
G-CSOPORT
14.00:
Thaiföld–Arab Emírségek
14.30: Indonézia–Vietnám
H-CSOPORT
10.30:
Észak-Korea–Dél-Korea
16.00: Srí Lanka–Libanon

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
VEGYESCSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, ABERDEEN
5. FORDULÓ
13.00: MAGYARORSZÁG–
Lettország  

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
DAB–Hokiklub Budapest
VISEGRÁD-KUPA
18.00:
JHK GKS Jastrzebie (lengyel)–Újpest
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
17.00:
Pilsen–Zug (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Gyöngyös
NŐI NB I
18.00:
Szent István SE–FTC
FÉRFI EHF-KUPA
11.00:
a 3. forduló sorsolása

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1108 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Vasas Óbuda–Luka Bar (montenegrói) (Tv: DIGI Sport1)

SZNÚKER
13.45:
Brit Open (Tv: Eurosport1)
19.45: Brit Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
10.00 és 19.00: WTA-torna, Moszkva (Tv: DIGI Sport1)
10.00: Babos Tímea–Kaia Kanepi (észt)
12.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: DIGI Sport2)
18.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: DIGI Sport3)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

2019.11.12 20:16:25

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Azonosulás a régi nagyokkal, nyomaik felkutatása lehet az első olyan gesztus, amely révén újra igazi nagyváradi identitással felvértezett futballcsapata lehet a városnak.

2019.11.12 12:10:57

Minden más foci nemzetisport.hu

Sokan máris úgy gondolják, a spanyol hölgy a PSG-sztár új kedvese.

2019.11.03 22:07:49

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Régebben is voltak falrengető kudarcok, de mintha normálisabban kezelték volna az érdekeltek, mint most, a kommunikációs forradalom lángolásában.

2019.10.22 11:43:37

Minden más foci HARMATH ÁKOS

A 20. század legjobb bolgár labdarúgójának meze ötven év után került vissza hazájába.

2019.11.01 21:08:49

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. A sírkőbe épített labda a sport lényegét adó játék incselkedésével neveti ki a földi élet végét, és válik ezáltal a halhatatlanság szimbólumává.