nemzetisport.hu 2019.06.24 23:18 Frissítve: 2019.06.25 23:30

Keddi sportműsor: kezdődik a BL, folytatódik az ANK és a női vb

Folytatódik az Afrika-kupa Egyiptomban és a női labdarúgó-világbajnokság Franciaországban, de már Bajnokok Ligája-előselejtezőket is rendeznek. Továbbra is zajlanak az Európai Játékok, és a tenisz szerelmeseinek is lesz mit nézniük a keddi napon.

 

JÚNIUS 25., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐSELEJTEZŐ, ELŐDÖNTŐ
15.00:
Tre Penne (San Marinó-i)–FC Santa Coloma (andorrai)
20.45: Feronikeli (koszovói)–Lincoln Red Imps (gibraltári)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
F-CSOPORT
19.00:
Kamerun–Bissau-Guinea (Tv: Sport1)
22.00: Ghána–Benin

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
0.30: 
Bermuda–Nicaragua
3.00: Haiti–Costa Rica

C-CSOPORT
Szerda, 2.00:
Jamaica–Curacao
Szerda, 4.30: Honduras–Salvador

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT

1.00: Chile–Uruguay (Tv: Sport1)
1.00: Ecuador–Japán (Tv: Sport2)

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
Olaszország–Kína
21.00: Hollandia–Japán

 

EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK (Tv: M4 Sport)

ATLÉTIKA (Dinamo Stadion)
16.40: negyeddöntő (Magyarország)

BIRKÓZÁS (Sportpalota)
11.20:
szabadfogás 125 kg (Ligeti Dániel), előcsatározások
18.00: szabadfogás 125 kg, elődöntők

CSELGÁNCS (Csizsovka Aréna)
10.50: vegyescsapat, nyolcaddöntő, Magyarország–Fehéroroszország; majd negyeddöntő, vigaszág, elődöntő
16.20: vegyescsapat, döntő

KAJAK-KENU (Zaszlavl regatta pálya)
  8.00: férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint), férfi C-1 1000 m (Kiss Tamás), férfi K-2 1000 m (Kammerer Zoltán, Gál Péter István), férfi C-2 1000 m (Kiss Balázs, Dóri Bence), női K-2 500 m (Kárász Anna, Kozák Danuta), előfutamok
13.00: női K-1 500 m (Kozák), női K-4 500 m (Kárász, Kozák, Csipes Tamara, Medveczky Erika), női C-2 500 m (Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső) és férfi K-4 500 m (Nádas Bence, Tótka Sándor, Birkás Balázs, Kuli István) előfutamok, 1000 m és 500 m középfutamok

KERÉKPÁR (Olimpiai Sportkomplexum)
12.00: férfi időfutam (Pelikán János)

ÖKÖLVÍVÁS (Urucse Sportpalota)
14.00: férfi 64 kg, nyolcaddöntő, Fodor Milán–Luke McCormack (brit)
18.30: férfi 91 kg, negyeddöntő, Hámori Ádám–Toni Filipi (horvát)
19.15: női 75 kg, nyolcaddöntő, Nagy Tímea–Elzbieta Wójcik (lengyel)

SPORTLÖVÉSZET (Sportlövő központ)
  7.45: kisöbű szabadpuska fekvő vegyescsapat (Péni István, Horváth Lea), alapverseny
  8.00: női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Major Veronika), 30 pontlövészet
11.00: kisöbű szabadpuska fekvő vegyescsapat, döntő

TOLLASLABDA (Falcon Klub)
  9.20: női páros, csoportmérkőzés, Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela–Sara Thygesen, Maiken Fruergaard (dán)
10.00: férfi egyes, csoportmérkőzés, Krausz Gergely–Emre Lale (török)
20.10: női egyes, csoportmérkőzés, Kőrösi Ágnes–Airi Mikkela (finn)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
14.30:
World Cup of Pool, Leicester, 1. nap (Tv: Sport1)
20.00: World Cup of Pool, Leicester, 1. nap (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.30: világkupaverseny, Vuhszi, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)

2019.07.16 23:30:11

Minden más foci nemzetisport.hu

2019.07.16 23:00:18

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. A kenyérkereső sportembereket tisztelni illik, bármennyire is szeretné az ember jobbnak hinni magát, mint azok, akik a gyepen rohannak a labda után.

2019.07.12 01:32:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2019. Eljutottak a mélypontra a hercegségben, talán újra ésszel építkeznek Jardimék.

2019.07.11 21:19:32

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. A klubok pénzbüntetéseit kinevetik a játékosok.

2019.06.23 17:34:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

MAJDNEM-TRANSZFEREK. A Flamengo két magyar zsenitől is kosarat kapott, de majdnem összejött a Pelé, Farkas duó.