Játékossors: újra zöld-fehérben Leonardo? Spanyol klub vinné

Vágólapra másolva!
2015.01.22. 10:25
Nem kisebb spanyol híroldal, mint a Marca számolt be arról, hogy Leonardót, a Ferencváros korábbi labdarúgóját a spanyol másodosztályban második helyen álló Betis szerződtetné.

Az 1860 Münchentől távozó, azóta klub nélküli Leonardo képviselőivel csütörtökön egyeztetnek a zöld-fehér klub vezetői. A Marca információi szerint ráadásul az élvonalban szereplő Levante is felfigyelt az ingyen igazolható brazil támadóra.Az 1860 Münchentől távozó, azóta klub nélküli Leonardo képviselőivel csütörtökön egyeztetnek a zöld-fehér klub vezetői. A Marca információi szerint ráadásul az élvonalban szereplő Levante is felfigyelt az ingyen igazolható brazil támadóra.

Leonardót nemrég Magyarországról is megkeresték, de az FTC-től való távozását követően olyan megegyezést kötött a Fradival, hogy a következő három évben nem szerepelhet másik klubban Magyarországon.

A brazil támadó nem tartozik a könnyen kezelhető labdarúgók közé. Mint azt korábban megírtuk, az előző klubjaitól mindig ugyanúgy távozott, a klubvezetőknek rendszerint meggyűlt vele a bajuk.

 

Legfrissebb hírek

Története egyik legjelentősebb transzferét kötötte meg a dunaszerdahelyi labdarúgóklub

Minden más foci
18 órája

Az FTC-ből távozó Ramírez a Lokomotiv Moszkvában folytatja – hivatalos

Minden más foci
2025.07.26. 16:55

Az Atalanta 70 millió euróért adta el Szaúd-Arábiába az olasz válogatott támadót – hivatalos

Minden más foci
2025.07.21. 21:48

Az MU 75 millió euróért szerződtette Bryan Mbeumót – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.21. 21:22

Matheus Saldanha: Mintha egy filmben szerepelnék!

Minden más foci
2025.07.15. 10:11

Elbúcsúzott egy lipcsei legenda, Hamburgban folytatja

Német labdarúgás
2025.07.13. 20:42

„Senki sem áll a klub érdekei felett” – a Sporting klubelnöke Gyökeres átigazolásáról

Minden más foci
2025.07.12. 21:47

A Puskás Akadémia tehetsége Wolfsburgba szerződött

Német labdarúgás
2025.07.11. 15:35
Ezek is érdekelhetik