nemzetisport.hu 2016.09.23 12:18

Hétvégi sportműsor: derbi Pesten és Londonban, indul a kézi BL!

A hét végén a futballdömpingen túl is rengeteg sportesemény csalogatja a szabadba és a televízió elé a sportszeretőket. A Hungaroringen a német túraautó-bajnokság két futamával zárul a nemzetközi versenyszezon, míg Szegeden vasárnap a Bajnokok Ligája idénynyitóján lép pályára a férfi kézicsapat. A Veszprém szombaton a Flensburg vendégeként kezd. A női NB I-ben Győr–FTC rangadót rendeznek.

 

SZEPTEMBER 24., SZOMBAT

LABDARÚGÁS

NB I
11. FORDULÓ

18.00: Vasas–Mezőkövesd – élőben az NSO-n!
18.00: Paks–MTK – élőben az NSO-n!
18.00: Honvéd–Videoton – élőben az NSO-n!
18.00: Haladás–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: DVTK–DVSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Ferencváros–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: Tállya–Rákosmente
16.00: Putnok–Tiszaújváros
16.00: Hajdúböszörmény–BKV Előre
16.00: Nyírbátor–Hatvan
18.00: REAC–Kazincbarcika
KÖZÉPCSOPORT
16.00: PMFC–Szentlőrinc
16.00: Mórahalom–Budafok
NYUGATI CSOPORT
16.00: Tatabánya–Csorna
16.00: Andráshida–Érd
16.00: Kaposvár–Veszprém
16.00: Csepel–Hévíz
18.00: ETO FC Győr–III. ker. TVE
19.00: Ajka–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ

13.30: Manchester United–Leicester City (Tv: Spíler Tv) – élőben az NSO-n!
16.00: Bournemouth–Everton
16.00: Liverpool–Hull City
16.00: Middlesbrough–Tottenham Hotspur
16.00: Stoke City–West Bromwich Albion
16.00: Sunderland–Crystal Palace
16.00: Swansea City–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
18.30: Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler Tv) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

15.30: Mönchengladbach–Ingolstadt
15.30: Mainz–Bayer Leverkusen
15.30: Hamburg–Bayern München (Tv: Eurosport2)
15.30: Augsburg–Darmstadt
15.30: Eintracht Frankfurt–Hertha – élőben az NSO-n!
18.30: Werder Bremen–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ

18.00: Palermo–Juventus (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Napoli–Chievo (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ

13.00: Eibar–Real Sociedad (Tv: Sport1)
16.15: Sporting Gijón–Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Sport2)
20.45: Las Palmas–Real Madrid (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ

17.00: Lorient–Lyon (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Bordeaux–Caen
20.00: Montpellier–Metz
20.00: Bastia–Guingamp
20.00: Dijon–Rennes (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Monaco–Angers (Tv: DIGI Sport3)

JÉGKORONG

19.15: EBEL, Fehérvár AV19–Dornbirn (osztrák)

KÉZILABDA

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
17.30: Flensburg (német)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00: Mezőkövesd–Balmazújváros
18.00: Vác–Balatonfüred
18.00: Orosháza-Linamar–Grundfos-Tatabánya
18.00: CYEB Budakalász–Eger SBS Eszterházy

NŐI NB I
16.00: Győri Audi ETO KC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
18.00: Érd–Ipress Center-Vác
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Alba Fehérvár KC

AMERIKAI FUTBALL

14.00, Székesfehérvár, First Field: Magyarország–Lengyelország (Tv: DIGI Sport1)

TENISZ

9.00: WTA-torna, Kanton, döntő (Tv: DIGI Sport1)

TORNA

10.30: országos szerbajnokság, Budapest, Tornacsarnok

AUTÓ-MOTOR

9.00: Túraautó-vb, Kínai Nagydíj, időmérő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
12.30, 14.05, 15.00: MotoGP, Aragón Nagydíj, időmérők (Tv: DIGI Sport2)
15.00, Hungaroring: német túraautó-bajnokság (DTM), 1. futam (Tv: M4 Sport)

SZEPTEMBER 25., VASÁRNAP

LABDARÚGÁS

NB II
11. FORDULÓ

16.00: Soroksár–Siófok
16.00: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus
16.00: Cegléd–Szeged 2011
16.00: Békéscsaba–Cigánd
16.00: Kisvárda–Vác
17.00: Puskás Akadémia–ZTE (Tv: M4 Sport)
18.00: Kozármisleny–SZEOL
18.00: Balmazújváros–Dorog
18.00: Szolnok–Mosonmagyaróvár
18.00: Soproni VSE–Csákvár

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: MTK II–Monor
16.00: ESMTK–Újpest II
16.00: DVSC-DEAC–Salgótarján
16.00: Jászberény–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
11.00: Békéscsaba II–Gyula
16.00: Paks II–Szekszárd
16.00: FC Dabas–Komló
16.00: Méhkerék–Dabas-Gyón
16.00: Hódmezővásárhely–Szigetszentmiklós
16.00: Dunaharaszti–Dunaújváros
16.00: Pénzügyőr–Ferencváros II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gyirmót II–Videoton II
16.00: Diósd–Puskás Akadémia II
16.00: Sárvár–Bp. Honvéd-MFA

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ

17.00: West Ham United–Southampton (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

15.30: Hoffenheim–Schalke (Tv: Eurosport2)
17.30: Köln–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ

12.30: Torino–Roma (Tv: DIGI Sport2)
15.00: Genoa–Pescara
15.00: Internazionale–Bologna (Tv: DIGI Sport2)
15.00: Lazio–Empoli
15.00: Sassuolo–Udinese
20.45: Fiorentina–Milan (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ

12.00: Leganés–Valencia (Tv: Sport1)
16.15: Atlético Madrid–Deportivo La Coruna (Tv: Sport2)
18.30: Villarreal–Osasuna
20.45: Espanyol–Celta Vigo

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ

15.00: Saint-Étienne–Lille (Tv: DIGI Sport3)
17.00: Nancy–Nice (Tv: DIGI Sport2)
20.45: Marseille–Nantes (Tv: DIGI Sport2)

KÉZILABDA

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
17.00: Mol-Pick Szeged–Rhein-Neckar Löwen (német) (Tv: Sport1)
19.15: THW Kiel (német)–PSG (francia) (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
19.00: Sport36-Komló–Csurgó

NŐI NB I
18.00: Elios Kispest–Kisvárda-Master Good

JÉGKORONG

17.00: Mol Liga, Debrecen–MAC Budapest

AMERIKAI FUTBALL

NFL
19.00: Buffalo Bills–Arizona Cardinals
19.00: Carolina Panthers–Minnesota Vikings
19.00: Cincinnati Bengals–Denver Broncos
19.00: Green Bay Packers–Detroit Lions (Tv: Sport2)
19.00: Jacksonville Jaguars–Baltimore Ravens
19.00: Miami Dolphins–Cleveland Browns
19.00: New York Giants–Washington Redskins
19.00: Tennessee Titans–Oakland Raiders
22.05: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers
22.05: Tampa Bay Buccaneers–Los Angeles Rams
22.25: Indianapolis Colts–San Diego Chargers
22.25: Kansas City Chiefs–New York Jets (Tv: Sport2)
22.25: Philadelphia Eagles–Pittsburgh Steelers
hétfő, 2.30: Dallas Cowboys–Chicago Bears

TENISZ

5.00: WTA-torna, Tokió, döntő (Tv: DIGI Sport1)
15.30: ATP-torna, Metz, döntő (Tv: DIGI Sport1)

ATLÉTIKA

9.00: berlini maratoni (Tv: Sport2)

TORNA

10.30: országos szerbajnokság, Budapest, Tornacsarnok

AUTÓ-MOTOR

8.30: Túraautó-vb, Kínai Nagydíj, 1. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
9.50: Túraautó-vb, Kínai Nagydíj, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
11.00: Moto3, Aragón Nagydíj, futam (Tv: DIGI Sport1)
12.30: Moto2, Aragón Nagydíj, futam (Tv: DIGI Sport1)
14.00: MotoGP, Aragón Nagydíj, futam (Tv: DIGI Sport1)
15.15, Hungaroring: német túraautó-bajnokság (DTM), 2. futam (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER

8.30: Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő (Tv: Eurosport2)

UFC
4.00: Cris Cyborg–Lina Lansberg (Tv: Sport1)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.09.30 17:41:29

Minden más foci nemzetisport.hu

2016.09.26 13:59:23

Minden más foci nemzetisport.hu

Totti 40. születésnapján visszapillantunk azokra, akik szintén sokáig kerülgették az akasztós szöget.

2016.09.26 15:25:28

Minden más foci nemzetisport.hu

Nem Neymar, nem De Bruyne, de akkor vajon ki lehet az?

2016.09.26 08:46:42

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Fülöp István holtversenyben vezeti a román góllövőlistát – kérdés, jön-e a meghívó, és ha igen, hány?

2016.09.15 15:12:30

Minden más foci nemzetisport.hu

„Cristiano Ronaldo a kedvenc játékosom, de nem ő a példaképem" – Csoboth Kevin.