Futsal Eb: majdnem bajba került az egyik végső esélyes

2016.02.07. 20:32
A futsal Európa-bajnokság C-csoportjában a Horvátország 2–2-es döntetlent játszott Oroszországgal, így utóbbi jutott tovább a negyeddöntőbe.

A horvátoknak két góllal kellett volna legyőzniük az oroszokat, a 9. percben pedig közelebb kerültek álmukhoz, amikor Robinho a saját kapujába talált (1–0). Három perccel később azonban már egyenlített Oroszország Szergej Abramov révén (1–1). Robinho a saját kapujába talált (1–0). Három perccel később azonban már egyenlített Oroszország Szergej Abramov révén (1–1).

A második félidő is horvát-góllal indult, Tihomir Novak talált be, aki Nyikolaj Pereverzev egyenlítése után kisbüntetőt hibázott, így 2–2 és orosz továbbjutás lett a vége. A C-csoport élén Oroszország zárt, a második helyen Kazahsztán jutott be a legjobb nyolc közé.

FUTSAL EB, BELGRÁD
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT

Horvátország–Oroszország 2–2 (Robinho 9. – öngól, Novak 25., ill. Abramov 12., Pereverzev 39.)