Fortuna Liga: két magyar is bekerült az álomcsapatba

Vágólapra másolva!
2019.05.30. 11:02
null
Vida Kristopher is bekerült a Fortuna Liga álomcsapatába (Fotó: fcdac.sk)
A szlovák Sport napilap alapján két magyar válogatott labdarúgó, Kalmár Zsolt és Vida Kristopher is bekerült a Fortuna Liga álomcsapatába.

 

„A magyar válogatott játékosa volt a DAC legjobbja. Nagy erőssége a cselezés és a támadójáték, nyolc gólt szerzett és öt gólpasszt adott” – írta Kalmár Zsoltról a sportnapilap, amely Vida Kristophert is méltatta: „Bayo távozása után előretolt csatárként játszott, de nagyon jól érezte magát a széleken is. Tizenegy találattal a DAC legjobb góllövője lett!”

A bajnoki ezüstérmes dunaszerdahelyiektől kettejükön kívül a csapatkapitány, Tomás Huk került még be a legjobb tizenegybe.

A DAC június 16-án kezdi meg a felkészülést az új idényre, a hazai munka után június 28-tól július 5-ig Telkiben edzőtáborozik. A tervek szerint három magyarországi csapat ellen lép pályára, de biztosan csupán annyi tudható, hogy július 5-én a Vasas ellen szerepel az Illovszky Rudolf Stadion hivatalos megnyitóján.

Legfrissebb hírek

Szatmárnémetiben tűnt fel a magyar futball egykori ígérete

Légiósok
8 órája

Felkészülés: DAC-döntetlen az OFK Beograd ellen

Minden más foci
2026.01.21. 18:02

Vida Máté: Ez egy olyan helyszín, ahová az ember akár ingyen is visszajönne

Minden más foci
2026.01.17. 17:32

Felkészülés: ötöt rúgott a DAC a Karcagnak – videó

Minden más foci
2026.01.16. 18:43

NS-infó: a DAC konkrét ajánlatokat kapott Redzic Damirért

Légiósok
2026.01.16. 13:48

Varga Barnabás után Redzic Damir is Görögországba igazolhat – NS-infó

Légiósok
2026.01.13. 08:45

Döntetlennel záruló meccsen debütált Varga Barnabás az AEK Athénban

Légiósok
2026.01.11. 20:47

A DAC elkezdte a felkészülést a tavaszi szezonra

Minden más foci
2026.01.05. 19:07
Ezek is érdekelhetik