FIFA: amerikai kézbe került az utolsó The Best-díj
A milánói Scalában rendezték meg a FIFA The Best gáláját, amelynek keretében átadták a legjobb női labdarúgónak járó díjat, és az elismerés ebben az évben az amerikai Megan Rapinoe-é lett. Az átadás előtt a FIFA elnöke, Gianni Infantino bejelentette, hogy Iránban ezentúl a nők is bemehetnek a férfiak mérkőzéseire, a díjazott pedig szót emelt minden, a véleménye vagy irányultsága miatt elnyomott emberért.
JELÖLTEK. A legjobb női játékos
Lucy Bronze (angol, Lyon)
Alex Morgan (amerikai, Orlando Pride)
Megan Rapinoe (amerikai, Reign FC)
ÉLŐ KÖZVETÍTÉSÜNK A FIFA-GÁLÁRÓL ITT!
Minden hírünk a Puskás-díjról ITT!
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24

Megdőlt az egynapos nézőcsúcs a vb-n
Foci vb 2026
2026.06.17. 18:00
Ezek is érdekelhetik


