Eurofutball: szárnyalnak Otigbáék, Guzmics lebetegedett

2016.10.31. 22:24
A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Süper Lig) 9. fordulójában Otigba Kenneth csapata, a Kasimpasa hazai pályán 2–1-re legyőzte az Alanyasport.

A magyar utánpótlás-válogatott védő végigjátszotta a meccset, amelyen a 90. percben sárga lapot kapott. A Kasimpasa parádés formába lendült az utóbbi hetekben, a legutóbbi öt fellépéséből négyet megnyert, egyen ikszelt.

Lengyelországban Guzmics Richárd csapata, a Wisla Kraków 2–2-es döntetlent játszott a Zaglebie Lubin otthonában. A magyar védő gyomorproblémák miatt nem került be a vendégek keretébe. A bajnokságot pocsékul kezdő Wisla a legutóbbi hat fordulóban három győzelem mellett harmadszor ikszelt.

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
14. FORDULÓ

Zaglebie Lubin–Wisla Kraków 2–2
Az élmezőny állása: 1. Lechia Gdansk 29 pont, 2. Jagiellonia Bialystok 27, 3. Zaglebie Lubin, ...13. Wisla Kraków 15

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA 2.
11. FORDULÓ
St. Pauli–Nürnberg 1–1
Az élmezőny állása: 1. Eintracht Braunschweig 25, 2. Stuttgart 22, 3. Hannover 20, ...10. Nürnberg 15, ...18. St. Pauli 6

OLASZORSZÁG, SERIE B
12. FORDULÓ

SPAL 2013–Avellino 3–0
Az élmezőny állása: 1. Verona 27, 2. Entella 22 (21–12), 3. Cittadella 22 (20–14), ...8. SPAL 2013 18, ...18. Avellino 12