Eurofutball: a 94. percben buktak pontokat Lovrencsicsék

2014.10.19. 17:52
A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 12. fordulójában Lovrencsics Gergő csapata, a Lech Poznan 2–2-es döntetlent játszott a Korona Kielce vendégeként.

A magyar légiós 82 percet játszott a találkozón, amelyen a hazaiak a 94. percben egyenlítettek ki.

LENGYELORSZÁG, EXTRAKLASA
12. FORDULÓ

Korona Kielce–Lech Poznan 2–2
Górnik Zabrze–Wisla Kraków 0–5

Az élmezőny állása:
1. Legia Warszawa 23 pont (26–13), 2. Jagiellonia Bialystok (23–15), 3. Slask Wroclaw 23 (21–15), ... 7. Lech Poznan 18

Finnországban Gruborovics Tamásék
is négygólos döntetlent játszottak, az Inter Turku kétgólos előnyről vesztett pontokat a MYPA otthonában. A magyar középpályás végigjátszotta a mérkőzést, amelyen a 90. percben megfogyatkozott csapata Diogo kiállítása miatt.

FINNORSZÁG, VEIKKAUSLIIGA
32. FORDULÓ

MYPA–Inter Turku 2–2
VPS–HJK 1–1

Az élmezőny állása: HJK 69, SJK 56, Lahti 55, ... 8. Inter Turku 36

Vanczák Vilmos klubja, a svájci Sion is egy pontot szerzett vasárnap, a Thun ellen gól nélküli döntetlent játszott. A sérült védő nem került be a keretbe.

SVÁJC, SUPER LEAGUE
12. FORDULÓ
Luzern–Vaduz 0–0
Sion–Thun 0–0
Grasshoppers–FC Zürich 1–3

Az élmezőny állása: 1. FC Zürich 26, 2. Basel 25, 3. St. Gallen 21 (21–15), 4. Thun 21 (21–17), ... 7. Sion 12