Eurofoci: Adorjánék őrült hajrája; Adebayor-tripla a Galatának

2017.04.10. 23:54
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 35. fordulójában Adorján Krisztián együttese, a Novara otthon 2–2-es döntetlent játszott a Veronával.

A magyar légiós kezdőként 77 percet kapott a mérkőzésen, amelyen a vendégek az első fél óra hajrájában vezetést szereztek, majd a korábbi MU-támadó Federico Macheda az 56. percben egyenlített. A 92. percben Marco Calderoni előnyhöz juttatta a házigazdát, de volt még csattanó, a 93. percben pontot mentett a vendégcsapat.

A német másodosztály 28. fordulójának záró meccse sem sima véget ért, az Eintracht Braunschweig a 92. percben gyűrte le a Dynamo Dresdent. Jóval simább volt a francia kettő záró felvonása, annál gólgazdagabb viszont!

A török élvonalban a korábban a Monacót, az Arsenalt, a Manchester Cityt, a Real Madridot és a Tottenhamet is erősítő Emmanuel Adebayor triplájával szomorította a Galatasarayt, az Istanbul Basaksehir hátránya öt pont az éllovas Besiktassal szemben. A Kasimpasában Otigba Kenneth nem állt be.

Eintracht Braunschweig–Dynamo Dresden 1–0
Az állás: 1. Stuttgart 54 (47–30), 2. Braunschweig 54 (42–27), 3. Hannover 53, ...5. Dynamo Dresden 45