HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.19 23:58 Frissítve: 2018.09.20 23:27

Csütörtöki sportműsor: a Vidi megkezdi El-szereplését

Megkezdődik a labdarúgó Európa-liga csoportköre, benne a MOL Vidi FC-vel, amely a BATE Boriszovot fogadja. MTK–Ferencváros rangadót játszanak a női futball NB I-ben. Magyaroknak is szurkolhatunk a cselgáncs-világbajnokságon. Íme, a csütörtöki sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
L-CSOPORT
18:55:
 MOL Vidi FC (magyar)–BATE Boriszov (fehérorosz) (Tv: Sport1, Spektrum Home)
18:55:
PAOK (görög)–Chelsea (angol) (Tv: Digi Sport1)

A-CSOPORT
21:00:
AEK Larnaca (ciprusi)–Zürich (svájci)
21:00: Ludogorec Razgard (bolgár)–Bayer Leverkusen (német)
B-CSOPORT
21:00:
RB Leipzig (német)–Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
21:00: Celtic (skót)–Rosenborg (norvég)
C-CSOPORT
21:00:
FC Köbenhavn (dán)–Zenit (orosz)
21:00: Slavia Praha (cseh)–Bordeaux (francia)
D-CSOPORT
21:00:
Spartak Trnava (szlovák)–Anderlecht (belga)
21:00: Dinamo Zagreb (horvát)–Fenerbahce (török)
E-CSOPORT
21:00:
Sporting CP (portugál)–Qarabag (azeri)
21:00:
Arsenal (angol)–Vorszkla Poltava (ukrán) (Tv: Digi Sport1)
F-CSOPORT
21:00:
Dudelange (luxemburgi)–Milan (olasz) (Tv: Digi Sport3)
21:00: Olympiakosz (görög)–Betis (török)
G-CSOPORT
18:55:
Villarreal (spanyol)–Rangers (skót)
18:55: Rapid Wien (osztrák)–Szpartak Moszkva (orosz)
H-CSOPORT
18:55:
Marseille (francia)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport3)
18:55: Lazio (olasz)–Apollon (ciprusi)
I-CSOPORT
18:55:
Besiktas (török)–Sarpsborg (norvég)
18:55: Genk (belga)–Malmö (svéd)
J-CSOPORT
18:55:
Sevilla (spanyol)–Standard Liege (belga)
18:55: Akhisarspor (török)–Krasznodar (orosz)
K-CSOPORT
18:55:
Rennes (francia)–Jablonec (cseh)
18:55: Dinamo Kijev (ukrán)–Asztana (kazah) (Tv: Digi Sport2)

NŐI NB I
5. FORDULÓ

20.00: MTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
3. FORDULÓ
péntek, 2.20:
Cleveland Browns–New York Jets (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
Egyéni Európa-bajnokság, Alicante

CSELGÁNCS
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, BAKU
  8.00:
előcsatározások, férfiak: 60 kg (Szabó Csaba), nők: 48 kg (Csernoviczki Éva)
14.00: éremmérkőzések (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Fehérvári Titánok–UTE

KERÉKPÁR
15.00:
Coppa Sabatini, Olaszország (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Dabasi KC VSE
NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
19.00:
Magdeburg–Minden (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
21.10:
Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  5.00:
WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
  5.00: WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)
  7.00:
WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport2)

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS