D. Á. 2020.01.22 23:59 Frissítve: 2020.01.24 16:13

Csütörtöki sportműsor: magyar–spanyol meccs a női vízilabda Eb elődöntőjében

Az angol Premier League 24. fordulójának záró mérkőzésén a Wolverhampton az éllovas Liverpoolt fogadja. A Király-kupában pályán az Atlético Madrid. A női vízilabda Eb-n helyosztókat, illetve elődöntőket rendeznek, a magyar válogatott Spanyolországgal játszik a fináléba jutásért.

 

JANUÁR 23., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton Wanderers–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Ebro (III.)–Leganés
19.00: Mirandés (II.)–Celta Vigo (Tv: Sport2)
21.00: Badajoz (III.)–Eibar
21.00: Cultural Leonesa (III.)–Atlético Madrid (Tv: Sport2)
21.00: Rayo Vallecano (II.)–Real Betis

 

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK
AZ 5–8. HELYÉRT

14.30: Franciaország–Görögország (Tv: M4 Sport)
16.00: Olaszország–Szlovákia (Tv: M4 Sport)
ELŐDÖNTŐ
17.30: Oroszország–Hollandia (Tv: M4 Sport)
19.00: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
CSAPAT OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VERSENY, GONDOMAR
FÉRFIAK, CSOPORTELŐDÖNTŐ

14.00: MAGYARORSZÁG–Fehéroroszország
NŐK, CSOPORTDÖNTŐ
17.00: MAGYARORSZÁG–
Portugália

BIATLON
14.00:
világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
ALSÓHÁZ
18.30:
Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest
18.40: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Brooklyn Nets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1023 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
12.00:
jégtánc ritmustánc (Monaghan Emily, Fourati Ilias) (Tv: M4 Sport)
18.30: férfi kűr

PÁLYAKERÉKPÁR
21.00:
Berlin, 1. nap (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE-KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
20.00:
Calcit Kamnik (szlovén)–Békéscsabai RSE

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupa, Pokluja (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
15.00 és 19.55:
European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
BENNE
FÉRFI PÁROS, 1. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Fucsovics Márton, Cameron Norrie (magyar, brit)–Rajeev Ram, Joe Salisbury (amerikai, brit, 11.) – hajnal 1.00 körül
NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Dalila Jakupovic, Raluca Olaru (szlovén, román) – 6.30 körül
Stollár Fanny, Dajana Jasztremszka (magyar, ukrán)–Kveta Peschke, Demi Schuurs (cseh, holland, 8.) – 6.30 körül
BANGKOKI CHALLENGER-TORNA, NYOLCADDÖNTŐ
Balázs Attila (5.)–Robin Haase (holland, 10.)
Péntek, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

2020.02.19 21:46:09

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY. Az új tervezet csak hátrébb viszi a problémás területet.

2020.02.09 23:52:13

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A Juventus meg sem szerezte Möllert, már eladta, Clough a csizmája miatt nem kért a karmesterből.