Brazília: visszatérhetnek a szurkolók a futballstadionokba
A brazil kormány keddi döntése értelmében korlátozott számban visszatérhetnek a szurkolók a futballstadionokba.
Az egészségügyi miniszter rövid közleménye szerint mostantól a létesítmények kapacitásának harminc százalékát lehet kihasználni, és amennyiben a helyzet lehetővé teszi, később növelhetik a nézők számát.
A városoknak viszont jogukban áll megtagadni a szurkolók visszaengedését, ezzel a lehetőséggel elsőként Belo Horizonte élt, így ott továbbra is zárt kapusak lesznek a találkozók.
Brazíliában, ahol több mint 136 ezer áldozatot szedett a pandémia, a márciusi leállást követően júniusban indult újra a futballbajnokság, azóta nézők nélkül rendezték az összecsapásokat.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







