Törökországban április 23-án van gyereknap, ez alkalomból a Besiktas ifjú szurkolói által készített rajzokkal mutatták be a csapat játékosait a vasárnapi, Malatyaspor elleni bajnoki mérkőzésen. Természetesen a szpíker szerepébe is egy fiatal isztambuli szurkoló bújt.
23 Nisan sebebiyle; maç öncesi kadroların anonsunu yavru bir kartal yaptı ve ekranda futbolcu fotoğrafları olarak çocukların çizimi yer aldı. pic.twitter.com/fseTdG1ftj
— Beşiktaş Ordusu (@BesiktasOrdusu) 2018. április 22.23 Nisan sebebiyle; maç öncesi kadroların anonsunu yavru bir kartal yaptı ve ekranda futbolcu fotoğrafları olarak çocukların çizimi yer aldı. pic.twitter.com/fseTdG1ftj
— Beşiktaş Ordusu (@BesiktasOrdusu) 2018. április 22.
Törökországban nagy a versenyfutás a bajnoki címért folytatott küzdelemben. 63 ponttal a Galatasaray vezet, mögötte egyaránt 62 ponttal a Besiktas és az Istanbul Basaksehir, majd 57-tel, egy meccsel kevesebbet játszva a Fenerbahce áll.
Most vasárnap Galatasaray–Besiktas találkozót rendeznek.
Legfrissebb hírek

A magyar parlamenti válogatott legyőzte a törököt
Magyar válogatott
2025.09.30. 17:40
Ezek is érdekelhetik






