Barcelona: Iniesta után újabb játékos igazolt Japánba

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2019.07.27. 11:12
null
Vermaelen csapattársa lesz Iniestának, Podolskinak és David Villának (Fotó: Twitter/Vissel Kobe)
A japán élvonalbeli Vissel Kobe labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette az FC Barcelonától távozó Thomas Vermaelent.

 

Vermaelen 2014-ben igazolt az FC Barcelonához az Arsenalból, sérülései miatt azonban nem tudott meghatározó ember lenni. 53 tétmérkőzésen lépett pályára a katalánoknál, ennek ellenére egyszer a Bajnokok Ligáját, háromszor a spanyol Király-kupát, s négyszer a spanyol bajnokságot is megnyerte a klubbal.

A 33 esztendős középhátvéd szerződése július 1-jén lejárt a Barcánál, így az elmúlt hónapban klub nélkül maradt. Szombaton ez megváltozott,a Vissel Kobe bejelentette, hogy a japán csapatban folytatja pályafutását a rutinos játékos.

A Vissel Kobénak nem Vermaelen az első sztárigazolása, az ázsiai egyesületnél futballozik Andrés Iniesta, David Villa és Lukas Podolski is, valamint a szintén exbarcás Sergi Samper.

 


Legfrissebb hírek

Az éllovas Hapoel Tel-Aviv Münchenben tíz ponttal legyőzte a Bayernt a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.23. 23:24

Romano szerint olasz és német klubok figyelik a Barcelona magyar játékosát

Spanyol labdarúgás
2025.12.22. 14:34

Raphinha és Yamal gólja döntött, a Barca nyert az 50 percet tíz emberrel játszó Villarreal otthonában

Spanyol labdarúgás
2025.12.21. 23:00

A Villarreal elleni rangadón menetelhet tovább a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.12.21. 10:00

A Barcelona az utolsó negyedórában harcolta ki a továbbjutást a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
2025.12.16. 23:22

Nagy hajrával nyert a Valencia a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.16. 23:18

Raphinha döntött, a Barcelona legyőzte az Osasunát

Spanyol labdarúgás
2025.12.13. 20:26

Nagyot hajrázva nyert a címvédő Fenerbahce a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.12. 23:03
Ezek is érdekelhetik