Ázsiai BL: hiába a két büntető – Dzsudzsákék megint kikaptak

2018.02.19. 18:58
Dzsudzsák Balázs együttese ezúttal sem szerzett pontot (Fotó: Twitter/Al Wahda FC)
Az ázsiai Bajnokok Ligája B-csoportjának második fordulójában Dzsudzsák Balázs együttese, az arab emírségekbeli al-Vahda otthon 3–2-re kikapott a katari al-Duhailtól.

Az al-Vahda az első körben elszenvedett kiütéses, 5–0-s vereséget követően ezúttal lényegesen jobban kezdett, az argentin Sebastián Tagliabúe a 4. percben büntetőből előnyhöz juttatta a magyar játékost végig a pályán tudó együttest.

A vendégek a második félidőben nyitották ki a gólcsapot, az 57. és a 80. perc között háromszor is betaláltak, így Murad Batna 93. perces – a felvételek alapján ajándékba kapott – büntetője már csak a szépítésre volt elég.

al-Duhail (katari)–Zob Ahan (iráni) 3–1

Az állás: 1. al-Duhail 6 pont, 2. Lokomotiv Taskent 3 (5–2), 3. Zob Ahan 3 (3–3), 4. al-Vahda 0