Ausztria: Szabics gólt lőtt Sáfárnak, kellett a „segítség”

2013.07.21. 18:31
Döntetlent hozott az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójának „magyar rangadója": a Wacker Innsbruck Sáfár Szabolccsal a kapujában 2–2-re végzett hazai pályán a Szabics Imrét foglalkoztató Sturm Graz ellen.

Szabics Imre a 39. percben lépett pályára csereként, majd a 60. minutumban vezetéshez juttatta a Sturmot: Sáfár Szabolcsot kicselezve lőtt a hazaiak kapujába. Az Innsbruck azonban nem esett össze, a 80. percben egyenlített, majd hat perccel később fordított.

A csattanó a 89. percre maradt, amikor Christian Schilling öngóljával egyenlített a Sturm Graz, így kialakult a 2–2-es végeredmény.

OSZTRÁK BUNDESLIGA
1. FORDULÓ

Wacker Innsbruck–Sturm Graz 2–2
Az élcsoport: 1. Salzburg 3 pont (5–1), 2. Austria Wien 3 (2–0), 3. AC Wolfsberger 1 (2–2)