K. D. 2020.01.27 18:10

Argentína: nem bírták a meleget a kommentátorok, nekivetkőztek

Nem éppen barátságosak a körülmények mostanában Argentínában, ahol helyenként akár a 38 fokot is eléri a hőmérő higanyszála. Hasonló volt a hőség Santiago del Esteróban is, ahol a minap a  Central Córdoba a Colón együttesét győzte le 1–0-ra az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A játékosoknak sem volt egyszerű dolguk, de a kommentátorok még náluk is nehezebben bírták a meleget, és a meccs közben ledobták a felsőjüket, hogy egy kicsit könnyebben átvészeljék a 90 percet.

FotMob on Twitter

2020.09.28 20:35:31

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Most ugyan csöpög a bevétel, de például az Ajax csak a jegyértékesítés elmaradása miatt meccsenként 400-500 ezer euróval kevesebbet könyvelhet el. Ez azért hosszabb távon fenntarthatatlan.

2020.09.27 23:46:59

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Nem mellesleg szponzorom is volt, azaz inkább mecénásom, még ha nem is tudta. A nagyapámra mindenben számíthattam, visszatérően javasoltam neki, hogy kössünk üzletet, én adok neki öt forintot, ő ad helyette egy tízest.

2020.09.27 16:49:19

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A kupapofon után a Dunaszerdahely hazai pályán kétgólos sikert aratott a Trencín ellen.

2020.09.26 18:33:14

Minden más foci H. D.

Hiába egyenlített emberhátrányban a vendégcsapat, sorozatban harmadszor nyert az NK Osijek.

2020.09.26 15:19:06

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló, percről percre)

A házigazda TSC 3–0-ra nyert a fordulót a negyedik helyről váró Szpartak Szubotica ellen.