Andorra: a rekorder a bajnok ellen nyert a kupadöntőben

2012.05.28. 00:28
Címkék
Az FC Santa Coloma labdarúgócsapata nyerte meg az andorrai kupasorozat 2011–2012-es kiírását, miután a fináléban 1–0-ra legyőzte az FC Lusitanost.

Az andorrai kuparekorder egy öngólnak köszönhetően győzte le a szezonban a bajnoki címet begyűjtő Lusitanost: a szerencsétlen találat a 42. percben esett Luis Filipe Pinto révén.

A FC Santa Coloma története kilencedik kupagyőzemét ünnepelhette, legutóbb 2009-ben emelhette a magasba a trófeát. A Lusitanos eddig mindössze egyszer hódította el a kupát (2002-ben), ez viszont már a harmadik vesztes fináléja volt.

A FC Santa Coloma története kilencedik kupagyőzemét ünnepelhette, legutóbb 2009-ben emelhette a magasba a trófeát. A Lusitanos eddig mindössze egyszer hódította el a kupát (2002-ben), ez viszont már a harmadik vesztes fináléja volt.

 

ANDORRAI KUPA
DÖNTŐ
FC Santa Coloma–FC Lusitanos 1–0

 

Legfrissebb hírek

Halász Bence negyedik, Szabados Ármin hatodik lett az aranykategóriás zágrábi versenyen

Atlétika
2 perce

Kooperációs szerződést kötött a ZTE az NB II-ben újonc Nagykanizsával

Labdarúgó NB II
5 perce

Ha futball-vb és június 26., akkor Beckham, Platt, Cruyff, Sztoicskov és a rekorder „hőségcsata”

Foci vb 2026
10 perce

A klubok „kanadai” rangsorát a Liverpool vezeti

Foci vb 2026
26 perce

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
29 perce

Japánban lett vezetőedző a spanyol bajnok Kovács Adrián

Kosárlabda
34 perce

A magyar válogatott július 13-án kezdi a felkészülést a női kosár-vb-re

Kosárlabda
34 perce

Két sajtburger világcsúcs előtt – több mint ígéret Ja’Kobe Tharp

Képes Sport
1 órája
Ezek is érdekelhetik