Eurofutball: két piros lap, büntető és magyar gólpassz

2016.03.30. 23:52
Eseménydús mérkőzést játszott egymással a Concordia Chiajna és a CSMS Iasi a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga I) alsó házi rájátszásának 4. fordulójában. A vendégeknél végigjátszotta a mérkőzést Bőle Lukács, sőt gólpasszt is adott.

A vendégek a 13. percben rendkívül kellemetlen helyzetbe voltak, hiszen Frasinescu kiállítása miatt ember-, Obodo büntetője után pedig rögvest gólhátrányba is kerültek.

A 18. percben Bőle jobb oldali beadása után Andrei Cristea fejesével egyenlítettek a jászvásáriak, az 59. percben pedig a létszám is egalizálódott, a percekkel korábban beálló Milevszkij mehetett zuhanyozni. Az eredmény már nem változott, mindkét csapat egy pontot szerzett (1–1).

BŐLE GÓLPASSZA

ROMÁNIA, LIGA I
FELSŐHÁZ, 4. FORDULÓ

Pandurii–Steaua Bucuresti 0–1
Az állás: 1. Steaua 32 pont (7–2, 4 meccs), 2. Astra 32 (3–2, 3), 3. Pandurii 29 (4), 4. Dinamo 27 (3), 5. Viitorul 24 (3), 6. Tirgu Mures 20 (3)

ALSÓHÁZ, 4. FORDULÓ
Voluntari–CFR Cluj 1–0
Concoardia Chiajna–CSMS Iasi 1–1
Az állás: 1. CSMS Iasi 23 (4), 2. CS U Craiova 22 (3), 3. CFR Cluj 19 (4–3, 4), 4. Voluntari 19 (3–4, 4), 5. Concordia 17 (5–1, 4), 6. Botosani 17 (2–4, 3), 7. ACS Poli Timisoara 15 (4), 8. Petrolul Ploiesti 8 (4)