Felkészülés: a törökök 3-1-ről sem nyertek a lettek ellen

2013.05.28. 23:03
A magyar labdarúgó-válogatottal egy világbajnoki selejtezőcsoportban lévő török együttes nemzetközi felkészülési mérkőzésen 3–3-as döntetlent játszott Lettországgal.

Selejtezős ellenfelünk legutóbb épp ellenünk lépett pályára, 1–1-es döntetlent elérve, míg a lettek borzasztó formáját jól illusztrálja, hogy kikaptak Montenegrótól (0–2), Görögországtól (1–2), Bosznia-Hercegovinától (1–4), Szlovákiától (1–2), Japántól (0–3), Katartól (1–3), de Liechtensteinben is csak 1–1-re végeztek.

Ezúttal sem úgy tűnt, hogy sok esélyük lesz a törökök ellen, akik a 23. percben Olcay Sahan fejese és Selcuk Inan büntetője után már 2–0-ra vezettek. A második játékrész eleji gólváltás (3–1), után a 19 éves Valerij Sabala a 68. percben egyre lopta csapatát, majd a 84. percben ugyanő beállította a 3–3-as végeredmény.