Felkészülési mérkőzések: Hajnalék tizenegy góllal nyertek

2009.07.04. 02:38
Hajnal Tamás együttese, a Bundesligában szereplő német Borussia Dortmund felkészülési mérkőzésen tizenegy góllal verte meg a sauerlandi válogatottat. Hajnal Tamás kezdőként egy félidő játéklehetőséget kapott, gólt ezalatt nem sikerült szereznie.
Király Gábor szintén az első félidőben lépett pályára a végül nyolc góllal nyerő 1860 Münchenben, míg Gaál Miklós a második játékrészt játszotta végig az Amkar Permben.Az Újpest Európa-liga ellenfele, a román Steaua Bucuresti Székely János valamint Juan Toja góljával győzte le a Bohemians Pragát.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

Dortmund (német)–Sauerland XI (német) 11–0 (Dortmund: Hajnal Tamás kezdőként 45 percet kapott)
Winterthur (svájci)–FC Lustenau (osztrák) 07 2–2
Sochaux (francia)–Grasshoppers (svájci) 1–3
Sturm Graz (osztrák)–FC Köbenhavn (dán) 2–2, 11-esekkel nyert az FC Köbenhavn
Wolfsburg (német)–Holstein Kiel (német) 2–1
Herfolge BK (dán)–FC Nordsjaelland (dán) 0–1
Racing Waregem (belga)–Cercle Bruges (belga) 0–5
Gratkorn (német)–Amkar Perm 0–2 (Amkar: Gaál Miklós a szünetben állt be csereként)
Allach (német)–1860 München 0–8 (1860: Király Gábor kezdőként 45 percet kapott)
Steaua Bucuresti (román)–Bohemians Praga (cseh) 2–0