Belgium: megalázta a Bruges-t a Genk, Tóth Balázzsal a soraiban

2008.03.31. 00:48
A belga bajnokság 28. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén hatalmas pofonba futott bele az FC Bruges saját közönsége előtt: a Genk 6–2-es győzelemmel távozott a Jan Breydel stadionból.
Tóth Balázs végigjátszotta a 90 percet, a védekező középpályás egy sárga lappal is „gazdagodott”.A Genk az 5. percben 60 másodpercen belül kétszer is betalált, és a sokkból már képtelenek voltak magukhoz térni a házigazda kék-feketék. Szünetben már 4–1-re ment a Genk, és a második félidőben tovább tudta növelni előnyét a teljesen szétesett bruges-iek ellen.

BELGA BAJNOKSÁG

28. FORDULÓ
FC Bruges–RKC Genk 2–6 (Sterchele 23., 49.), illetve Itzhaki (5.), Haroun (6.), Barda (25., 88.), Vrancken (29.), De Decker (68.)