Remek hazai hajrá

Tudósított: Molnár JózsefTudósított: Molnár József
2006.12.09. 00:38
A kiesőzónából menekülő két együttes fantasztikus küzdelmét láthatta a tatabányai szurkolótábor. A Tatabánya az utolsó öt percben fordította a maga javára a meccset, s a győzelemben a fiatal tehetségek mellett a kapus Pulay Gábor, valamint a PLER-ből a héten érkezett Filip Lazarov (Kiril öccse) vállalt jókora szerepet (Lazarov a Veszprém játékosa, és kölcsönben szerepel más magyar klubokban). TATABÁNYA-CARBONEX KC - KOMLÓI BSK-FŰTŐERŐMŰ 32–29
(14–19)
Tatabánya, 700 néző. V: Dudás, Serfőző
TATABÁNYA: PULAY – Vancsics 5, Pavlovics 3, Szögi 3, Tóth G., Németh A. 1, HALÁSZ M. 6 (3). Cs: Kovács R. (kapus), Szöllősi 2, MUHL 4, F. Lazarov 4, Benis, Kanyó Á. 4. Edző: Füzesi Ferenc
KOMLÓ: PÓKOS – CSORBA 8, Kilvinger 4, Cifra 4, Nagy Z. 4, Mitrovics 2, Egri 2. Cs: Szabó B., Szappanos 5 (5), Horváth R., Horváth Sz. Edző: Papp László

Az eredmény alakulása. 5. p.: 3–2. 9. p.: 4–5. 15. p.: 7–9. 20. p.: 7–13. 25. p.: 11–15. 34. p.: 17–21. 40. p.: 21–22. 45. p.: 23–25. 54. p.: 27–27
Kiállítások: 8, ill. 12 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 6/5

Mestermérleg
Füzesi Ferenc: – Fiatal csapatra jellemzően játszottunk a kiválóan felkészített Komló ellen. Fantasztikus hajrával győztünk.
Papp László: – Idei legjobb játékunk sem volt elég a remekül küzdő Tatabánya ellen. Hat perc alatt leromboltunk mindent.