Góliszony Békéscsabán

JÁVOR PÉTERJÁVOR PÉTER
2006.10.28. 00:56
A békéscsabai találkozón mindkét együttes főleg a védekezése megszervezésére ügyelt, ezért viszonylag kevés gólt láttak a szurkolók. Persze a kapusok kiemelkedő teljesítménye is kellett, hogy 60 perc alatt csak annyi gól szülessen, amennyit máskor a szünetig lőnek a csapatok. Az új névadó szponzorral büszkélkedő Csaba esélyeshez méltón nyert, ám a Szpari sem okozott csalódást.CITY-LINE BÉKÉSCSABA - BP. K-SPARTACUS 21–18 (12–9)
Békéscsaba, 500 néző. V: Kisfalvi, Péli
BÉKÉSCSABA: VERESS – Valyuch 2, Zsuzsa 4, TAKÁCS 4, TÓTH K. 3, Szekeres 3, VINCZE 4. Cs: Mészáros (kapus), Forczek 1, Hajdu, Such. Edző: Rapatyi Tamás
SPARTACUS: PLASINSZKAJA – Lánczos 1, SZAMOSI A. 3, Víglási 4 (3), Borkowska 2, Mátyás 7 (3), Schulcz. Cs: Szamosi L., Gálhidi 1, Szőke, Halmai. Edző: Laurencz László
Az eredmény alakulása. 5. p.: 0–1. 8. p.: 3–1. 14. p.: 6–3. 20. p.: 8–7. 24. p.: 11–8. 36. p.: 12–11. 42. p.: 16–11. 53. p.: 19–17
Kiállítások: 10, ill. 0 perc
Hétméteresek: 4/0, ill. 7/6

Mestermérleg

Rapatyi Tamás: – Újból bebizonyosodott, hogy csak jó védekezéssel lehet mérkőzést nyerni.
Laurencz László: – Küzdöttünk, szenvedtünk, de jobb volt az ellenfél.