Rangadó – izgalmak nélkül

BORBÉLY KÁROLY, DOROS LÁSZLÓ,  RODICS DÁNIELBORBÉLY KÁROLY, DOROS LÁSZLÓ, RODICS DÁNIEL
2006.01.22. 03:27
Három mérkőzést rendeztek az Extraligában. A győztesek mindössze egy játszmát veszítettek: a Miskolc játékával némi vigaszt nyújtott a szurkolóinak a Vasastól elszenvedett vereségért. A TF a tőle megszokott szívós játékkal ugyan megnehezítette a rutinosabb jászberényiek dolgát, ám a vendégek a végjátékban rendre erőteljesebben, pontosabban ütöttek. A férfirangadón a Kecskemét három szettben, de nehezen verte meg a MAFC-ot.
PHOENIX MECANO-KECSKEMÉTI RC -MAFC-HARTMANN 3:0 (27, 25, 15)
Kecskemét, 100 néző. V: Adler, Újházi
KECSKEMÉT: HOFFART 10, RAPI 12, Somodi 8, Bokor E. 11, Kása 2, NACSA 15. Cs: Szabó T. (liberó), Maksa, Schulcz. Edző: Gyurkó Sándor
MAFC: Győri 8, Bokor L. 9, HONTI 6, VOCSKÓ M. 1, Takács 6, Forgó 7. Cs: NÉMETH G. (liberó) 2, Kőrösi, Markovich 1, Tóth M. 3, Tari. Edző: Vocskó György
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 5:3, 8:7, 16:13, 19:16, 21:20, 22:23. 2. játszma: 1:6, 4:6, 9:11, 16:15, 19:20, 22:20. 3. játszma: 7:1, 8:2, 12:5, 16:8, 20:15.

Mestermérleg
Gyurkó Sándor: – Reálisan nézve számunkra a MAFC elleni találkozó jelenleg rangadónak számít, ezért nagyon örülök a győzelemnek és külön is Hoffart Zsolt játékának.
Vocskó György: – Ezt a meccset elsősorban lélekben veszítettük el az első két játszmában.