Zavarodott vendégvédők. Demecser-Pécs 3-2

BODNÁR TIBORBODNÁR TIBOR
2002.09.01. 21:41
GÓLSZERZÔZávoda lábáról a 9. percben a saját kapujába pattant a labda (öngól, 1–0). Pest Krisztián a 21. percben hat méterről a kapu bal oldalába csúsztatott (1–1). Szécsi a 37. percben, 14 méteres lövése Halászt érintve a kapu jobb oldalába hullott (2–1). Szarvas az 59. percben, Budovinszky bal oldali beadása után hat méterről a bal alsó sarokba fejelt (3–1)SÁRGA LAPFöldvári (Mártont akasztotta) a 23., Budovinszky (Sipost megrúgásáért) a 87. percbenSZÖGLETARÁNY: 1:10 (0:1)A hazaiak vezető találata úgy született meg, hogy mielőtt a labda a hálóba került volna, előtte két pécsi játékost érintett, Herbert Roland kapus ugyanis ráöklözte a labdát Závoda Gáborra… Az öngól után ritmust váltott a vendéggárda és egy mutatós akció végén Pest Krisztián góljával egyenlített. A félidő hajrájában Szécsi Attila húzta keresztül a pécsi számításokat. A Demecser ellentámadásai rendre veszélyesnek bizonyultak, nem kellett sokat várni, és Szarvas Zsolt fejesgóljával beállította a végeredményt. MESTERMÉRLEGRozsnyai Béla: – A védekezéssel elégedett voltam, és végre a helyzeteinket is berúgtuk.Rónai István: – Az egyéni hibákat a jó csapatjátékunk sem tudta kompenzálni.