Megalázott vendégcsapat - Nyírség-Tatabánya 5-2

BODNÁR TIBORBODNÁR TIBOR
2002.08.25. 21:48
GÓLSZERZÔTuróczi a 3. percben Bábik jobbról visszapasszolt labdáját 14 méterről a kapu jobb oldalába lőtte (1–0). Tóth Zoltán a 22. percben Semsei jobb oldali szabadrúgása után 13 méterről, kapásból a léc alá bombázott (1–1). Rubint az 59. percben Bábik jobb oldali középre gurítását öt méterről a jobb alsó sarokba helyezte (2–1). Vincze István a 63. percben Semsei legurított szabadrúgását 16 méterről, jobbal a kapu jobb oldalába lőtte (2–2). Csernijenko a 74. percben Karkusz kapusról kipattanó lövését hét méterről az üres kapu közepébe helyezte (3–2). Turóczi a 80. percben Szabó II Zsolt indításával kiugrott, s tíz méterről a jobb alsó sarokba tekert (4–2). Győri a 83. percben Csernijenko kapufáról levágódó fejesét két méterről a kapu közepébe bólintotta (5–2)SÁRGA LAPGyőri (letaglózta Mogyorósit) a 85. percbenSZÖGLETARÁNY: 7:10 (5:4)MESTERMÉRLEGKis Károly: – A csapat lelkierejét mutatja, hogy kétszeri vendégegyenlítés után is újabb rohamokat indított a győzelemért. Török József: – Sokgólos győzelem helyett megaláztattuk magunkat.