Válogatott: Fegyelmezett védőjátékkal hoztuk a meccset - Egervári

2012.06.01. 21:16
Címkék
Egervári Sándor, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a nemzeti csapatban bemutatkozó újoncokat dicsérte a csehek elleni, idegenbeli győzelem (2–1) után.

„Fegyelmezett védőjátékkal, okos ritmusváltásokkal tudtuk a magunk javára fordítani a mérkőzést. Természetesen szerettünk volna többet támadni, az ellenfél nagyon ránk erőltette akaratát. Az újoncok jól illeszkedtek be, jó teljesítményt nyújtottak, és meg kell dicsérnem Dzsudzsák Balázst okos góljáért és gyönyörű gólpasszáért” – értékelt a kapitány a Sport Tv-nek.

A nemzeti csapat az írek elleni, hétfői mérkőzésre elvesztette Juhász Rolandot, aki Egervári szerint három-négy hetes kihagyással számolhat, miután valószínűleg beszakadt a vádlija.

Legfrissebb hírek

Horvátország egygólos győzelmet aratott Panama ellen

Foci vb 2026
12 perce

A csereként beállt Budimir juttatta előnyhöz a horvátokat Panama ellen – videók

Foci vb 2026
34 perce

Gól nélküli első félidő után folytatódik a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
1 órája

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
2 órája

Horvátország félgőzzel is nyert, Panama már nem juthat tovább a csoportjából

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik