Válogatott: Fegyelmezett védőjátékkal hoztuk a meccset - Egervári

2012.06.01. 21:16
Címkék
Egervári Sándor, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a nemzeti csapatban bemutatkozó újoncokat dicsérte a csehek elleni, idegenbeli győzelem (2–1) után.

„Fegyelmezett védőjátékkal, okos ritmusváltásokkal tudtuk a magunk javára fordítani a mérkőzést. Természetesen szerettünk volna többet támadni, az ellenfél nagyon ránk erőltette akaratát. Az újoncok jól illeszkedtek be, jó teljesítményt nyújtottak, és meg kell dicsérnem Dzsudzsák Balázst okos góljáért és gyönyörű gólpasszáért” – értékelt a kapitány a Sport Tv-nek.

A nemzeti csapat az írek elleni, hétfői mérkőzésre elvesztette Juhász Rolandot, aki Egervári szerint három-négy hetes kihagyással számolhat, miután valószínűleg beszakadt a vádlija.

Legfrissebb hírek

Az öngólok megpecsételték a Parma sorsát Torinóban

Olasz labdarúgás
1 perce

Ligue 1: Guiri megint lecsapott, sorozatban harmadszor nyert a Marseille

Francia labdarúgás
2 perce

Sportolókat és sportvezetőket díjazott a köztársasági elnök

Egyéb egyéni
10 perce

Kikapott Mönchengladbachban, osztályozós helyen maradt a St. Pauli

Német labdarúgás
25 perce

Elhozta az arany háromszöget a miskolci versenyről

Csupasport
49 perce

Fontos pontokat veszített hazai pályán az ETO az MTK ellen

Labdarúgó NB I
57 perce

Juhász Dorka és Lelik Réka az idény legjobbjai között a női kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
1 órája

Továbbra is nélkülöznie kell a korábbi NB II-es gólkirályt a Soroksárnak

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik