Válogatott: Látszott a csapaton, hogy mindenki gólt akar lőni - Koman

2010.10.08. 22:51
Címkék
Koman Vladimir Moldova után San Marino elleni is eredményes volt a nemzeti csapatban, és ő szerezte a magyar labdarúgó-válogatott hatodik gólját a 8–0-ra megnyert San Marino elleni Eb-selejtezőn. Koman szerint biztató, hogy végig nyomás alatt tudták tartani ellenfelünket, és mindenki az elsőtől az utolsó percig hajtott a csapatban.
„Végig nyomás alatt tudtuk tartani az ellenfelet, aminek külön örülök, mert ez biztató a következő meccsekre nézve – mondta a Nemzeti Sport Online-nak Koman. – Látszott a válogatotton, hogy mindenki gólt akart lőni, a játékosok közül mindenki az első perctől az utolsóig hajtott. Eddig is jó volt a csapategység, de egy ilyen győzelem után még jobb lesz a hangulat a társaságon belül.”
Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
11 perce

És ott a harmadik Dembélé-gól – ez ám az aranylabdás produkció!

Foci vb 2026
24 perce

Milák Kristóf nyerte meg a 100 pillangót Rómában

Úszás
28 perce

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
34 perce

Dembélé bevágta a másodikat is, de azonnal jött a szépítés

Foci vb 2026
37 perce

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
39 perce

Villant a piros lap Torontóban: Irak emberhátrányba került

Foci vb 2026
41 perce

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
50 perce
Ezek is érdekelhetik