Válogatott: Látszott a csapaton, hogy mindenki gólt akar lőni - Koman

2010.10.08. 22:51
Címkék
Koman Vladimir Moldova után San Marino elleni is eredményes volt a nemzeti csapatban, és ő szerezte a magyar labdarúgó-válogatott hatodik gólját a 8–0-ra megnyert San Marino elleni Eb-selejtezőn. Koman szerint biztató, hogy végig nyomás alatt tudták tartani ellenfelünket, és mindenki az elsőtől az utolsó percig hajtott a csapatban.
„Végig nyomás alatt tudtuk tartani az ellenfelet, aminek külön örülök, mert ez biztató a következő meccsekre nézve – mondta a Nemzeti Sport Online-nak Koman. – Látszott a válogatotton, hogy mindenki gólt akart lőni, a játékosok közül mindenki az első perctől az utolsóig hajtott. Eddig is jó volt a csapategység, de egy ilyen győzelem után még jobb lesz a hangulat a társaságon belül.”
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
3 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
3 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
15 perce

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
27 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
34 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
41 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
41 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
48 perce
Ezek is érdekelhetik