Válogatott: Gulácsi kapta a leggyengébb értékelést önöktől

2017.10.09. 07:54
Az NSO olvasói Ugrai Roland teljesítményét látták a legjobbnak Svájc ellen (Fotó: AFP)
A Nemzeti Sport Online olvasói szerint Gulácsi Péter nyújtotta a leggyengébb, míg az újonc Ugrai Roland a legjobb teljesítményt a magyar labdarúgó-válogatott bázeli világbajnoki selejtezőjén, amelyen a mieink 5–2-es vereséget szenvedtek Svájctól.

Csapatértékelő szavazásunkban olvasóink 1–10-es skálán értékelhették a magyar játékosok bázeli produkcióját. A szurkolókra a mieink második gólját szerző Ugrai Roland tette a legjobb benyomást (4.63), aki szombaton mutatkozott be a válogatottban. A DVTK támadója után a két középhátvéd, Guzmics Richárd (4.16) és Kádár Tamás (3.9) kapta a legjobb – vagy inkább legkevésbé rossz… – értékelést.

A leggyengébb osztályzattal az első és negyedik gólnál is hibázó Gulácsi Péter zárt (2.24), nála nem sokkal nyújtott jobb teljesítményt a csereként beálló Márkvárt Dávid (2.82), valamint Pátkai Máté (3).

A magyar válogatott játékosok kedden Feröer ellen javíthatnak, a tét a csoport harmadik helyének megszerzése.

VB 2018, EURÓPAI SELEJTEZŐK
B-CSOPORT, 9. FORDULÓ
Svájc–Magyarország 5–2 (G. Xhaka 18., F. Frei 20., Zuber 43., 49., Lichtsteiner 83., ill. Guzmics 58., Ugrai 89.)
Feröer–Lettország 0–0
Andorra–Portugália 0–2 (C. Ronaldo 63., André Silva 86.)