Válogatott: Gera és Rudolf elöl, újoncot avatunk - megvan Egervári kezdője

2010.08.11. 17:55
Címkék
Egervári Sándor szövetségi kapitány kijelölte az angol válogatott ellen pályára lépő kezdőcsapatot. A mieink újoncot avatnak a magyar idő szerint 21 órakor kezdődő találkozón: Lipták Zoltán is tagja az együttesnek. Elöl a Gera Zoltán, Rudolf Gergely kettőssel rohamozunk, míg Elek Ákos a középpálya közepén jut szerephez – számolt be róla az MLSZ hivatalos honlapja. 

A találkozóról élő, szöveges tudósítást olvashatnak honlapunkon. A találkozóról élő, szöveges tudósítást olvashatnak honlapunkon.

Az angolok kezdőjéről itt olvashat. 

A MAGYAR KEZDŐCSAPAT
Király Gábor – Szélesi Zoltán, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Vanczák Vilmos – Dzsudzsák Balázs, Vadócz Krisztián, Elek Ákos, Huszti Szabolcs – Gera Zoltán, Rudolf Gergely

 

Legfrissebb hírek

Ochoa megelőzte Rafa Márquezt, Mexikó 12 éve remek első félidőket játszik

Foci vb 2026
12 perce

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
12 perce

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
12 perce

Mateo Chávez és Thapelo Maseko is begyűjtött egy meccs embere címet

Foci vb 2026
19 perce

Videón Dél-Afrika továbbjutást érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
42 perce

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
49 perce

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
52 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik