Válogatott: az Egervári-csapat megérkezett Andorrába

2012.09.06. 20:45
null
Festői helyen edzhetett a válogatott csütörtökön (Fotó: mlsz.hu)
Címkék
Hosszú utazás után érkezett meg csütörtökön Andorrába a magyar labdarúgó-válogatott, amely pénteken első mérkőzését játssza a 2014-es brazíliai világbajnokság selejtezősorozatában.

A nemzeti csapattól kapott tájékoztatás alapján Egervári Sándor együttese 8.30 órakor indult útnak a telki edzőközpontból és 16 óra után foglalta el szállását Andorra La Vellában. A szakember egy rövid pihenőt követően „családias" hangulatú sajtótájékoztatót tartott, amelyen – a korábban a Real Madridban futballozó Szalai Ádám tolmácsolásával – elmondta, hogy többször is megnézték pénteki ellenfelüket, s főként a lengyelek elleni összecsapásukat elemezték. Andorra eddig mindössze háromszor győzött története során.

Ezt követően a festői szépségű városban Egervári edzést vezényelt a csapatnak, amely igazán otthon érezhette magát, ugyanis a gyakorlás alatt a szervezők többször is „elpróbálták" a magyar himnuszt.

A szövetségi kapitány pénteken 11 órakor hirdeti ki kezdőcsapatát.

A magyar válogatott pénteken 20:30 órától játszik Andorrában, majd négy nappal később a Puskás Ferenc Stadionban, ugyancsak 20:30-tól a vb-ezüstérmes hollandokat látja vendégül vb-selejtezőn. Az MLSZ tájékoztatása szerint jól fogynak a jegyek az utóbbi összecsapásra, szerda délutánig 15 300 belépő talált gazdára.

Az Andorra elleni találkozót az M1 élőben közvetíti 20.15 órás kezdettel.

EGERVÁRI SÁNDOR ÉS HAJNAL TAMÁS A VB-SELEJTEZŐS MECCSEKRŐL
VB 2014, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
A magyar válogatott várható kezdőcsapata (az MTI szerint)
Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Korcsmár Zsolt, Laczkó Zsolt – Elek Ákos, Hajnal Tamás, – Gyurcsó Ádám, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Szalai Ádám
Legfrissebb hírek

Tempó volt, fantázia nem – ikszelt Udinében a Como

Olasz labdarúgás
50 perce

Flandriai körverseny: Pogacart és Evenepoelt is vizsgálják a vasúti átjárós eset után – videó

Kerékpár
1 órája

Ilyet se látni mindennap: kapusgól, akcióból, Törökországból!

Minden más foci
1 órája

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
1 órája

„A szerződtetésem kockázatos lenne” – Marco Rossi arról, hogy lehet-e olasz szövetségi kapitány

Olasz labdarúgás
1 órája

Kézilabda: tisztul a kép a korosztályos leánybajnokságokban

Utánpótlássport
1 órája

Bernardo Silva az idény végén távozik a Manchester Citytől

Angol labdarúgás
2 órája

Heti légiósprogram: Szoboszlai, Kerkez és Varga is nemzetközi kupanegyeddöntőn játszhat

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik