U17-es vb: Nigéria győzött Ecuador ellen, továbbjutott

2019.10.29. 23:24
A Brazíliában zajló U17-es világbajnokság csoportkörének 2. fordulójában a magyar válogatottat első meccsén 4–2-re legyőző Nigéria fordulatos mérkőzésen 3–2-re felülmúlta Ecuadort. Az A-csoportban Angola 2–1-re nyert Kanada ellen.

Nigéria már az ötödik percben megszerezte a vezetést, de Ecuador a 10. percben egyenlített, majd a szünet után büntetőből a vezetést is megszerezte. Az afrikaiak azonban ismét remekül hajráztak: a 85. és a 89. percben is betaláltak (3–2), ezzel máris biztosították helyüket az egyenes kieséses szakaszban.Nigéria már az ötödik percben megszerezte a vezetést, de Ecuador a 10. percben egyenlített, majd a szünet után büntetőből a vezetést is megszerezte. Az afrikaiak azonban ismét remekül hajráztak: a 85. és a 89. percben is betaláltak (3–2), ezzel máris biztosították helyüket az egyenes kieséses szakaszban.